«Львівобленерго» оштрафували за зловживання монопольним становищем

11.07.2023 10:34   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

До Відділення звернулося приватне акціонерне товариство та заявило про те, що ПАТ «Львівобленерго» необґрунтовано застосовувало для заявника тариф за послуги з розподілу ел.ектричної енергії по другому класу напруги.

Адміністративна колегія Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України 6 липня 2023 року прийняла рішення про визнання окремих дій приватного акціонерного товариства «Львівобленерго» зловживанням монопольним становищем. Про це повідомляє Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольний комітет України.

До Відділення звернулося приватне акціонерне товариство та заявило про те, що ПАТ «Львівобленерго» необґрунтовано застосовувало для заявника тариф за послуги з розподілу електричної енергії по другому класу напруги (який є значно вищим тарифу за послуги з розподілу по першому класу напруги).

Такі дії підприємства не передбачені чинним законодавством України, зокрема, Законом України «Про ринок електричної енергії» та Порядком встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії та призвели до ущемлення інтересів споживача, який не має альтернативи щодо отримання даних послуг.

“Адміністративна колегія Західного МТВ АМКУ визнала дії ПАТ «Львівобленерго» порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, оштрафувала підприємство на 68 000 грн та зобов’язала припинити та усунути наслідки порушення у місячний термін”, – йдеться у повідомленні.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews