Народні депутати отримали відшкодування за оренду житла за серпень 2023 року.
Про це повідомив Telegram-канал “#політичний треш”.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Народні депутати отримують 20 тисяч гривень з держбюджету на компенсацію оренди житла у Києві.
“Дивимось за львівськими: Бакунець взяв, Батенко взяв, Бондар взяв, Васильченко взяла, Камельчук взяв, Парубій взяв, Петруняк взяв, Рущишин взяв, Саламаха взяв, Синютка взяв, Тістик взяв, Федина взяла, Юраш взяв.
Топові у нас патріоти”, – йдеться у повідомленні.


