У вівторок, 7 листопада, Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною». Про це інформує прес-служба ЛОДА, пише – Кулемет.com.
Читайте також
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Сума субвенції – 1793,8 тис гривень. Кошти повністю передані з обласного бюджету міським та районним бюджетам для використання за цільовим призначенням.
Своєчасне надходження коштів забезпечує у повному обсязі проведення виплат державної соціальної допомоги.
Всього з початку року на цю ж мету виділили – 18431,2 тис гривень.