На Личаківському кладовищі освятили таблицю на гробниці Львівської капітули

27.11.2017 11:29   Джерело: Варта-1
Опубліковано : Патрік Скеля

У суботу, 25 листопада, освятили таблицю з іменами митрополитів, похованих у гробниці Львівської капітули на Личаківському кладовищі. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА, пише - Варта-1.

Читайте також

У Львові суд дозволив будівництво на старому єврейському кладовищі

У часи комуністичної влади гробниця була занедбана, дуже пошкоджена і з часом могла зруйнуватись. Після проголошення Незалежності України з’явилася можливість поступово відновити й реставрувати цю історичну споруду. Проте на гробниці не вистачало таблиці з переліком захоронених.

Освятив таблицю Ариєпископ Львівський Ігор. До чину освячення долучилась чисельна громада.

Довідка:

Гробниця Львівської капітули збудована для поховань заслужених  діячів Української Греко-Католицької Церкви – митрополитів, єпископів, крилошан. Зараз у гробниці покояться три митрополити – Григорій Яхимович, Спиридон Литвинович, Юліан Куїловський, 23 єпископи і крилошани, а також священик Володимир Сеньківський – страждалець за греко-католицьку церкву. Вона розташована у найстарішій частині Личаківського цвинтаря на 6-му полі.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Варта-1