Вода і грунти у районі Грибовицького сміттєзвалища забруднені, – Держекоінспекція

14.07.2019 20:35   Джерело: Дивись.info
Опубліковано : Патрік Скеля

Спеціалісти Держекоінспекції у Львівській області проводять кризовий моніторинг поверхневих вод та ґрунтів у зоні полігону твердих побутових відходів (ТПВ) ЛКП «Збиранка». За перше півріччя 2019 року відібрано 108 проб поверхневих вод та 48 об’єднаних проб ґрунту.

Читайте також

Львівське сміття знову знайшли на Івано-Франківщині
Контролювати вивіз сміття львів'яни будуть через онлайн-додаток

Про це повідомили у Держекоінспекції Львівщини, пише - Дивись.info.

За результатами проведених лабораторних досліджень поверхневих вод виявлено: перевищення граничнодопустимих концентрацій, згідно з культурно-побутовими нормами водокористування, в меліоративному каналі у місці сходження обвідних каналів біля автодороги Львів-Рава-Руська, приблизно 1км від підніжжя полігону ТПВ за показниками: сухий залишок та хімічне споживання кисню; помітний вплив меліоративного каналу на річку Малехівка.

Водночас річка Малехівка, зазначать фахівці, не чинить негативного впливу на річку Полтва, оскільки вона зазнає забруднень вище гирла Малехівки. У Держекоінспекції додають, хоч і Полтва негативно впливає на стан Західного Бугу, але це не пов’язано із полігоном ТПВ. За результатами проведених досліджень проб ґрунтів встановлено, що полігон ТПВ ЛКП «Збиранка» негативно впливає на ґрунти у зоні полігону.

У відібраних пробах ґрунту виявлені перевищення забруднюючих речовин відносно фону за показниками: нітрати, хлориди, марганець, свинець, залізо, нафтопродукти, кадмій, цинк.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Дивись.info