Wizz Air змінить графік польотів зі Львова

02.09.2019 19:36   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

Wizz Air збільшить польоти до Львова взимку, але не як анонсувалося спочатку. 

Про це повідомляє - Status Quo з посиланням на Аvianews.com

Wizz Air збільшить частоту польотів за існуючими маршрутами зі Львова в зимовому сезоні 2019/2020 років на 1 рейс на тиждень в порівнянні з минулим зимовим сезоном, свідчить інформація на сайті авіаперевізника.

В pr-службі лоу-коста avianews.com підтвердили актуальність даних, внесених в систему бронювання. З них випливає, що збільшення частоти торкнеться маршруту Львів-Гданськ, який минулої зими виконувався з частотою два рази на тиждень, а тепер буде виконуватися з частотою три рази в тиждень.

Також аеропорт Львів отримає в майбутньому зимовому сезоні два додаткових рейси на тиждень за новим маршрутом до Ларнаки, який почне виконуватися з 28 жовтня 2019 року.

Раніше аеропорт Львів оголосив про те, що Wizz Air збільшить частоту польотів за існуючими маршрутами в зимовому сезоні навігації 2019/2020 сумарно на 10 рейсів на тиждень. Передбачалося, що в Братиславу буде виконуватися по п'ять рейсів на тиждень замість двох, до Вроцлава - п'ять замість трьох, до Гданська і Берліна - по чотири замість двох, в Дортмунд - по три замість двох рейсів на тиждень.

Wizz Air відновив польоти до Львова після 2-річної перерви в 2017 році, відкривши рейси до Вроцлава і Берлін. Зараз маршрутна мережа лоу-коста зі Львова включає 11 напрямків на Кіпр, в Данію, Німеччину, Литву, Польщу, Словаччину і Великобританію, рейси за яким вже виконуються або плануються до виконання найближчим часом.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo