У Залізничному районі Львова, на вулиці Караджича, у середу, 5 вересня,чоловік гуляючи з дитиною впав на траву та заснув.
Читайте також
Перегляньте також:
- Ліцензоване кодування від алкогольної залежності у Львові: ціна без прихованих доплат
- Львівська міськрада знову програла суд з власниками “Язикатої тещі” біля Гарнізонного храму
Інформацію про це повідомив у соцмережах депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич. Відомо, що чоловік гуляючи з дитиною був у стані алкогольного сп’яніння, пише – LV Область.Онлайн.
Небайдужі перехожі, побачивши дитину та п’яного батька, допомогли малечі та викликали поліцію. Правоохоронці, прибувши на місце події побачили, що п’яний чоловік просто втік з місця пригоди. Згодом неповнолітнього забрали у Залізничний відділ поліції. Як з’ясувалось, згодом дитину забрала її бабуся, яка мешкає на вулиці Виговського.
У соціальних мережах зазначають, що і батько, і мати неповнолітньої дитини зловживають алкоголем. У матері малечі є ще одна дитина від першого чоловіка, який забрав її у горе-матері.