Посадовця Держінспекції сільського господарства на Львівщині засуджено до 6 років позбавлення волі за неправомірну вигоду. Про це повідомили у прокуратурі області, пише – Форпост.
Читайте також
Перегляньте також:
- Ліцензоване кодування від алкогольної залежності у Львові: ціна без прихованих доплат
- На Львівщині судитимуть водія, який збив чоловіка на пішохідному переході
Прокуратурою Львівської області підтримано державне обвинувачення у суді стосовно головного спеціаліста – державного інспектора Державної інспекції сільського господарства у Львівській області, який вимагав та отримав неправомірну вигоду у розмірі 18 тис грн від директора одного із підприємств Яворівського району за позитивний розгляд скарги щодо порушення вимог земельного законодавства.
Такими діями посадовець вчинив злочин, передбачений ч.3 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).
За принципової позиції прокуратури області, Шевченківським районним судом м.Львова ухвалено обвинувальний вирок, згідно якого чоловікові призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна та дворічне позбавленням права обіймати посади в органах влади і місцевого самоврядування.